BREAKING NEWS

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan historinë

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan
x
BREAKING NEWS

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non grata të George Soros

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet për marrëdhëniet me Kosovën: Kemi një divergjencë, por...

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet
x
BREAKING NEWS

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit epidemiologjike: Ja sa të infektuar janë regjistruar në vend, 26 pacientë në gjendje të rëndë

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar
x
BREAKING NEWS

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë Edi Rama dhe flet për mediat franceze nga Nju Jorku: Po bëjmë luftë të hapur kundër ...

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë
x
BREAKING NEWS

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien kambanat për Shkëlzen Berishën, Yuri Kim vjen me porosi të qarta nga Uashingtoni dhe vulos fundin tragjik të Sali Berishës

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Pas Llallës fshihen Meta dhe Berisha, dënimi i ish-kryeprokurorit kambanë alarmi edhe për ta, po shkohet tek të paprekshmit

Romeo Kara: Pas Llallës fshihen Meta dhe Berisha, dënimi i
x

Gossip

Prezantuesja e njohur e Top Channel, Bora Zemani e ka gati emrin për fëmijën e saj të dytë dhe e bën publike për të gjithë

Prezantuesja e njohur e Top Channel, Bora Zemani e ka gati emrin për

Sado që është përpjekur ta mbajë larg syrit të publikut, jeta private e Bora Zemanit ka marrë vëmendjen e të gjithëve, sidomos sëfundmi pas ndarjes me aktorin dhe prezantuesin Donald Veshaj. Dihet gjithashtu që moderatorja bukuroshe ka edhe një fëmijë nga lidhja me Vin Velin, djalin Arbor.

Duket se Bora nuk ka ndërmend të ndalet këtu, madje ajo ka në plan që në ardhmen ta zgjerojë familjen dhe këtë e ka treguar vetë.

Prezantuesja e “Për’puthen” nga ndarë në InstaStory një fragment nga filmi ikonik “Lion’s King” dhe shkruan: “Nëse një ditë do të kem një vajzë, ajo do ta ketë emrin Nala”, duke iu referuar kështu personazhes së njohur të Disney.

Prezantuesja e njohur e Top Channel, Bora Zemani e ka gati emrin për