Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Prezantuesja e njohur jep lajmin e bukur: Shtatzënë për herë të dytë

Postuar: 23/09/2018 - 18:53

Prezantuesja shqiptare Kaltrina Mikushnica ka dhënë lajmin e bukur për të gjithë fansat e saj.

E ftuar në dasmën e Elitës dhe Gjikos, të premten e kësaj jave, Kaltrina ka dhënë vetë lajmin se është shatzënë.

Ajo do të bëhet nënë për herë të dytë, ndërsa në fotot e postuara nga dasma ajo është fotografuar me duart në formë zemre në bark.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/02/2019 - 16:53

Ajo po i përdor format e saj vrasëse për të promovuar linjën e saj të rrobabanjove prandaj 23 vjeçarja e adhuruar britanike Demi Rose, dukej sikur sapo kishte zbritur nga pasarela teksa shkonte në shfaqjen e Mark Fa

Postuar: 15/02/2019 - 15:24

Këngëtarja Rezarta Shkurta është mjaft aktive në rrjetet sociale, ndonëse prej kohësh nuk ka sjel

Postuar: 15/02/2019 - 11:41

Emina Cunmulaj është një prej modeleve më të njohura shqiptare, e cila ka arritur goxha famë edhe

Postuar: 15/02/2019 - 09:20

Është dashur të vinte dita e Shën Valentinit që më në fund Baby G të na prezantonte me partnerin

Postuar: 15/02/2019 - 09:17

 Kuzhinieri i njohur Alfio Rrotami dhe moderatorja Fatma Methasani janë kthyer në një nga çi