BREAKING NEWS

“Bandat shqiptare ‘uzurpojnë’ rrugët e Britanisë”, Sekretarja e Brendshme nuk ndalet: Ky është vetëm fillimi, ja masat që do të merren

“Bandat shqiptare ‘uzurpojnë’ rrugët e
x
BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x

Gossip

Princ Harry dhe Megan Markle “kërcënojnë” sërish familjen mbretërore?/ Çifti shfaqen...

Princ Harry dhe Megan Markle “kërcënojnë” sërish

Marsin e kaluar Princ Harry dhe Megan Markle u shprehen si rradhëherë për raportet e tyre me familjen mbretërore dhe jo vetëm.

Dyshja realizoi një intervistë në Winfrey Opera House. Mirëpo duket se kjo situatë do të përsëritet sërisht.

Duka dhe Dukesha e Sussex vizituan rezidencën luksoze të Oprah Winfrey me një mikeshë të tyre, aktoren Janina Gavankar. Sipas “Daily Mail”, ato ka kaluar një orë në shtëpinë e Oprah, e cila ndodhet vetëm pesë minuta larg nga shtëpia e tyre. Me rastin e takimit të tyre të ri, pati raportime që flasin për një intervistë të re të çiftit dhe nëse ndodh diçka e tillë, mund të sjellë përçarje të reja në Pallat.

Ju kujtojmë që në intervistën e një viti më parë Megan dhe Harry u shfaqën si “viktima” të Pallatit Mbretëror. Ato madje lëshuan akuza të forta drejt familjes mbretërore. Pas kësaj interviste dhe presionit të madh që u krijua dyshja hoqën dorë nga detyrimet dhe të drejtat mbretërore, duke u zhvendosur në Kaliforni.

 

Më të lexuarat