BREAKING NEWS

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri dy vëllezër (Emrat)

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri
x

Gossip

Princi Harry vuan nga nostalgjia, Meghan s’humb kohë të bëjë miqësi e të mësojë hilet e jetesës prej të famshmeje në SHBA

Princi Harry vuan nga nostalgjia, Meghan s’humb kohë të

Princi Harry dhe Meghan Markle vendosën mos të jetojnë në një lokacion të izoluar dhe të blinduar, por në një vilë të bukur në Beverli Hills, të rrethuar nga Vip-at.

Ndërsa princi vuan mallin për vendin dhe miqtë e tij, Meghan, e rritur në Los Angeles, nuk humb kohë për të gjetur të famshëm për të marrë këshilla.

Sipas “The Mirror”, ish-aktorja amerikane ka marrë këshilla të vlefshme nga këngëtarja britanike Adele, që banon 5 minuta larg nga dukët e Sussex.

Meghan e Harry kanë marrë me qira vilën e aktorit dhe producentit Tyler Perry, një strukturë gjigante 14 milionë paund, me 8 dhoma gjumi dhe 12 banja. Fqinja e tyre, Adele, ndërkohë, u ka mësuar disa hile për të shmangur paparacët, mbi çerdhen për Archie-n dhe për shëtitjet në lagje. Tani mbetet vetëm që princi Harry të gjejë shoqërinë që ta bëjë të ndihet mirë dhe t’i zbusë mungesën e ambientit anglez.

Më të lexuarat