BREAKING NEWS

“Shmangni lëvizjet gjatë natës”, nisin reshjet e dëborës, policia apel shoferëve

“Shmangni lëvizjet gjatë natës”, nisin reshjet e
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal”/ Deputeti i PD-së shpërthen në ironi: Rama përngjan shumë me Lady Gaga! Është një njeri i cirkut, bën gafa sepse…

Çështja “McGonigal”/ Deputeti i PD-së
x
BREAKING NEWS

“Rama është frikacak e burracak...”, deputeti i PD-së: Kryeministri është i papërgjegjshëm për të mbajtur postin

“Rama është frikacak e burracak...”, deputeti i
x
BREAKING NEWS

“Kuvendin e kontrollon Rama”, ish-presidenti: Nuk i vendoset faji vetëm opozitës që janë të përçarë, por edhe...

“Kuvendin e kontrollon Rama”, ish-presidenti: Nuk i vendoset faji
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal"/ Bamir Topi del me akuzat ndaj kryeministrit: Rama i sheh institucionet si copa letre

Çështja “McGonigal"/ Bamir Topi del me akuzat ndaj
x
BREAKING NEWS

"U kërkoi 10 milionë euro për t’i hequr nga lista e zezë", Milaim Zeka del me deklaratën befasuese: Faik Ymeri shantazhoi biznesmenët në emër të McGonigal

"U kërkoi 10 milionë euro për t’i hequr nga lista e
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa lek do të shiten nafta dhe benzina

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa lek
x

Gossip

Princi William thyen heshtjen, flet për herë të parë pas zhurmës së shkaktuar nga trailer i “Harry & Meghan” që po bën bujë në botë (VIDEO)

Princi William thyen heshtjen, flet për herë të parë pas

Princi William theu heshtjen e tij dhe kishte një mesazh të veçantë për Unionin e Rugbit të Uellsit, pasi u njoftua se Warren Gatland do të rikthehet si menaxher i ekipit të Uellsit.

“Faleminderit Wayne për gjithçka që ke bërë për @WelshRugbyUnion. Ju uroj gjithë të mirat për të ardhmen”, shkroi ai, duke shtuar: “Duke uruar Warren Gatland fat më të mirë për të shkuar në Kupën e Botës në Rugby”. Ai e firmosi mesazhin e tij me inicialet ‘C’.

Tweet-i u postua disa ditë pasi Princi përfundoi turneun e tij në Boston së bashku me gruan e tij, Kathryn Minleton. Turneu i çiftit mbretëror u la në hije nga publikimi i trailerave për dokumentarin e shumëpritur të Netflix “Harry & Meghan”.

Duka i Sussex preku “dhimbjen” që Princesha e Uellsit duhet të ketë ndjerë kur u martua me vëllain e tij Princin William në prill 2011.

Në trailerin e dytë, Princi Harry mund të dëgjohet duke thënë: “Është shumë e vështirë për ne të kthehemi dhe të pyesim veten: “Çfarë dreqin ndodhi?” Ka një hierarki në familje siç e dini. Ka histori që rrjedhin dhe histori që krijohen. Është një lojë e pistë .’

Duke iu referuar grave që u martuan në familjen mbretërore britanike, Princi Harry tha: “Dhimbja dhe vuajtja e grave që martohen në këtë institucion, e ushqen këtë furi. Isha i tmerruar. Nuk doja që historia të përsëritej. Askush nuk e di të gjithë të vërtetën, përveç nesh.’

Ndërsa Princi Harry po i referohej këtyre grave, traileri shfaqi pamjet e Princeshës Diana dhe Princeshës Kate duke u ndjekur nga paparacët.