BREAKING NEWS

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të Tiranës, kush fiton nga 7 kandidatët

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të
x
BREAKING NEWS

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik, por i duhet hequr pak pushteti

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik,
x
BREAKING NEWS

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”, gazetari ‘zë ngushtë’ Alimehmetin

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”,
x
BREAKING NEWS

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza: Më vodhën dhe mua

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza:
x
BREAKING NEWS

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja kur pritet ta marrë vendimin presidenti serb

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja
x
BREAKING NEWS

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në studio mes kandidatit në Kamës dhe Flamur Nokës

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e Durrësit, ja kush e fitoi

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e
x

Gossip

Prindër të një vajze/ Prezantuesi i njohur shqiptar ndahet nga bashkëshortja pas shumë vitesh (FOTO)

Prindër të një vajze/ Prezantuesi i njohur shqiptar ndahet nga

Një tjetër ndarje në showbizin shqiptar. Prezantuesi i njohur Robert Bojaj dhe bashkëshortja e tij Getoarbë Mulliqi janë ndarë pas shumë vitesh bashkë.

Prindër të një vajze/ Prezantuesi i njohur shqiptar ndahet nga

"Prive" raporton se Roberti dhe Getoarba i kanë dhënë fund.

Indikacionet e para janë pikasur në rrjete sociale ku kanë hequr gjurmët e njëri-tjetrit. Arsyet nuk dihen ende.

Prindër të një vajze/ Prezantuesi i njohur shqiptar ndahet nga

Ish-çifti janë prindër të një vajze.

Prindër të një vajze/ Prezantuesi i njohur shqiptar ndahet nga