BREAKING NEWS

Ish kryeprokurorja ngre alarmin: Kemi më shumë shtëpi bari se shkolla

Ish kryeprokurorja ngre alarmin: Kemi më shumë shtëpi bari se
x
BREAKING NEWS

"Plastifikohet, lyhet me graso dhe vendosen letra karboni...", Karamuço zbulon metodat e reja që po përdorin trafikantët

"Plastifikohet, lyhet me graso dhe vendosen letra karboni...",
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi në tavolinë ambasadorja Yuri Kim-Damian Gjiknurit? Kreshnik Spahiu zbulon prapaskenat

Çfarë i kërkoi në tavolinë ambasadorja Yuri
x
BREAKING NEWS

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë dhe zbardh prapaskenat: Konfrontimi me amerikanët në hotel

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas
x
BREAKING NEWS

Urdhër arresti për Putinin, reagon Gjykata Ndërkombëtare Penale

Urdhër arresti për Putinin, reagon Gjykata Ndërkombëtare
x
BREAKING NEWS

Nën përgjim prej 3 vitesh nga policia dhe SPAK, Klodiana Lala zbardh detaje nga dosja, si u zbulua lidhja e kryebashkiakut të Bulqizës me biznesmenin që i dha tenderin

Nën përgjim prej 3 vitesh nga policia dhe SPAK, Klodiana Lala zbardh
x
BREAKING NEWS

Gazetari tregon pse ju vendosën prangat kryebashkiakut të PS-së: Ju rrëfej takimet në tunel

Gazetari tregon pse ju vendosën prangat kryebashkiakut të
x
BREAKING NEWS

Takimi Kosovë-Serbi në Ohër/ Kurti tregon prapaskenat dhe rrëfen kërcënimin e Vuçiç

Takimi Kosovë-Serbi në Ohër/ Kurti tregon prapaskenat dhe
x

Gossip

Prindërit e Clara-s flasin për "dëmin" që kanë marrë nga Shakira

Prindërit e Clara-s flasin për "dëmin" që

Si “pala” e tretë në lidhjen e Shakirës dhe Gerard Pique, Clara Chia ka qenë në qendër të kritikave që kur u zbulua lidhja e saj me ish-futbollistin.

Madje së fundmi u raportua se 23-vjeçarja ka pësuar një sulm ankthi për shkak të stresit të shkaktuar nga suksesi i këngës së Shakirës me Bizarrap, këngë e cila ishte një “diss” për të dhe Pique-n.

Sipas “Univision”, Chia ka kërkuar ndihmë jo vetëm nga Pique, por edhe nga prindërit dhe miqtë e saj.

Prindërit e Chias mbështesin marrëdhënien e vajzës së tyre me ish-mbrojtësin e Barcelonës. Sipas burimeve pranë familjes së Clara-s, prindërit e saj nuk i kanë kushtuar shumë rëndësi këngës së Shakirës në të cilën ajo i referohet vajzës së tyre.

“Atyre u duket qesharake, kjo është e qartë, por nuk u intereson shumë”, thotë burimi.

Megjithatë, ata janë të shqetësuar për pasojat në vajzën e tyre pas këngës virale dhe të dy prindërit e saj së bashku me shoqërinë e Chia-s i referohen “në mënyrë nënçmuese” Shakirës si “ish-i i Pique”.

“Nuk e prisnin që ish-i i Gerardit të bënte atë që ka bërë, por në këtë mënyrë është ajo që portretizon veten”, shprehen miqtë e Chias. “Clara kurrë nuk ka thënë asgjë dhe as nuk do ta thotë, sigurisht që është një zonjë”.

Clara Chia dhe familja e saj e kanë marrë si shaka këngën e Shakirës.

“Ata shqetësohen më shumë nga raportet e shtypit për të sesa nga ajo që thotë muzika e Shakirës”, thanë burimet.

Ata thanë gjithashtu se emocionalisht, vajza e tyre është “e qetë dhe e lumtur” dhe “jeta e saj e përditshme është e njëjtë si gjithmonë”.