BREAKING NEWS

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me bandat"/ Artan Hoxha zbardh prapaskenat e atentatit të bujshëm

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me
x
BREAKING NEWS

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i gazetares

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja gabimi foshnjërak për situatën e tensionuar në Veri

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja
x
BREAKING NEWS

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision, Bushati ‘përplaset’ me politikanin e njohur kosovar

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision,
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe paralajmëron palët: Kemi 3 kërkesa të qarta! Dështimi do sjellë pasoja të rënda

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe
x
BREAKING NEWS

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut habit me përgjigjen

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut
x
BREAKING NEWS

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja çfarë do të ndodhë me kandidatët e bashkive që janë shpallur fitues nga votat e burgut

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha tregon arsyen e vërtetë pse mori pjesë në zgjedhjet e 14 majit

Sali Berisha tregon arsyen e vërtetë pse mori pjesë në
x

Gossip

U bë virale në rrjet/ Olta “trazon ujërat”, bën deklaratën e fortë dhe i'a thotë në sy Kiarës dhe Kristit (VIDEO)

U bë virale në rrjet/ Olta “trazon ujërat”, bën

Sipas Olta Gixharit, Kiara dhe Kristi kanë shumë kimi bashkë. Këtë deklaratë, aktorja e tha për të disatën herë në shtëpinë e ‘Big Brother’ e madje në sy të të dy personave në fjalë. Teksa po konsumonin drekë, Olta insistoi tek fjala e saj duke thënë se mbase kjo nuk është vënë re, por se Kiara-Krist kanë kimi.

Dyshja e mori me të qeshur këtë deklaratë e filluan të bënin ironi.

Biseda:

Olta: Kiarën e ka qejf shumë, e ke ti qef.

Kristi: Unë e kam qef?

Kiara: Kush nuk më ka qef mua?

Dea: Po prit se Kristi është në lidhje me mua, tjetër duam e më të tjerë përfundojmë

Kristi: Nesër në prime kjo. Strategji e Oltës.

Olta: Kanë një kimi të paparë, shihe, Kiara dhe Kristi kanë shumë kimi. Shife. Ato të dy… e kam seriozisht, e them dhe ta dinë, ato të dy kanë super kimi, të betohem që po, mbase nuk e di, e kam me të vërtetë.

Dea: Kiara, sipas Oltës ju të dy keni shumë kimi

Olta: Të betohem, ju të dy keni shumë kimi. Për lidhje jo, si miq, kanë kimi të paparë, mbase nuk e dinë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kujtojmë se në rrjet, u bënë virale pamjet kur Kiara i afrohej Kristit e i tregonte se vetëm me të donte të qëndronte. Po ashtu, qarkulloi edhe një moment kur Kiara e prekte në dorë. Ndoshta mendimet e Oltës nuk janë kot…