BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

“Prit pak”/ Super joshëse dhe HOT, Xhensila Myrtezaj zbulon look-un e klipit të shumëpritur dhe “çmendi” rrjetin (FOTO)

“Prit pak”/ Super joshëse dhe HOT, Xhensila Myrtezaj zbulon

Edhe pak orë kanë ngelur nga publikimi i këngës së Xhensila Myrtezajt me Lumi B. Bashkëpunimi i tyre mban titullin “Prit pak” dhe fansat po e presin me padurim.

E teksa pasdite pritet që të publikohet kënga e shumëpritur, këngëtarja e njohur ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” disa fotografi të shkrepura gjatë xhirimeve të videoklipit.

Xhensila shfaqet e veshur me një body të bardhë ku në të është e vendosur edhe një rrjetë. Ndërkohë krahëve, ajo ka hedhur edhe një këmishë po ngjyrë të bardhë.

“Prit pak”/ Super joshëse dhe HOT, Xhensila Myrtezaj zbulon

Përmes këtyre imazheve sensuale, Myrtezaj ka lënë të kuptohet se klipi do të jetë shumë energjik dhe “hot”.

“Prit pak”/ Super joshëse dhe HOT, Xhensila Myrtezaj zbulon

“Prit pak”/ Super joshëse dhe HOT, Xhensila Myrtezaj zbulon