Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pritet të lindë për pak kohë, Adelina Tahiri zbulon detajin për emrin e djalit

Postuar: 12/07/2018 - 19:56

 Adelina Tahiri pret të bëhet nënë e një djali pas martesës me avokatin Maqedonas, Serjoza Markov. Vetë këngëtarja shqiptare ka bërë të ditur se nga fundi i gushtit pritet që djali i saj të vijë ne jetë. Me anë të një fotoje në rrjetet sociale, Adelina ka bërë të ditur edhe një detaj tjetër, mbi emrin e bebit. Teksa një fans e ka pyetur se si do të quhet djali, këngëtarja ka zbuluar vetëm shkronjën e parë të emrit, që është shkronja 'J'.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/11/2018 - 21:07

Bukuroshja shqiptare po ndan gjithnjë e më shumë me ndjekësit virtual momente nga përditshmëria, ku fokusi parësor, sigurisht që është tek fëmija që pritet të vijë në jetë së shpejti.

Postuar: 12/11/2018 - 19:17

Dafina Zeqiri ‘godet’ sërish me komentet në Instagram.Sot këngëtarja e suksesshme pa

Postuar: 12/11/2018 - 17:54

Të paktën tre persona janë dënuar në Britaninë e madhe për nxitje të ideve neo-naziste dhe racist

Postuar: 12/11/2018 - 16:30

Po bëhen gati 5 muaj që kur ka lindur vajza e Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut.

Postuar: 12/11/2018 - 16:16

Pas arrestimit të reperit Stresi dhe akuzave për tradhti, e fejuara e tij Kejsi mesa duket nuk ka

Postuar: 12/11/2018 - 14:42

Moderatores së njohur Alkrta Vejsiut i ka ndodhur një e papritur.