Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pritet të thyejë rekorde, Ermal Mamaqi zbulon më në fund titullin e filmit të ri

Postuar: 14/08/2019 - 22:17

Pas suksesit të jashtëzakonshëm të “Dy gishtë mjaltë”, Ermal Mamaqi ka treguar se është duke punuar për një film të ri.

Herë pas here ai zbulon detaje nga projekti i ri, i cili pritet të jetë shumë i pëlqyer.Deri tani është zbuluar se Enca do të jetë protagoniste e filmit dhe ajo ka nisur xhirimet.Ndërsa të gjithëve na u rrit kurioziteti të zbulonim titullin e filmit, Ermal Mamaqi e ka treguar më në fund.

Në një postim të bërë së fundmi në Instagram, ai ka zbuluar se filmi do të mbajë titullin “I Love Tropoja”.

“Jam i lumtur t’ju prezantoj projektin e ri. Filmi titullohet “I Love Tropoja”.  Marko from tropoja është një super star”, shkruan Ermali teksa zbulon edhe një foto nga prapaskenat.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/11/2019 - 20:08

Këngëtari i njohur i viteve të viteve ’90, Dashnor Diko është rikthyer për publikun për të prezantuar dy djemtë e tij të rritur.

Postuar: 11/11/2019 - 19:03

Marina Vjollca është një ndër moderatoret që ka spikatur gjithmonë për pamjen e saj të jashtme.St

Postuar: 11/11/2019 - 18:48

Reperit të famshëm Lil Pump gjatë xhirimeve të videoklipit të ri i ka ndodhur diçka e papritur.

Postuar: 11/11/2019 - 16:19

Ajo është një prej femrave shqiptare që gjithmonë tërheq vëmendien e fansave për shkak të postime

Postuar: 11/11/2019 - 15:24

I ftuar mëngjesin e sotëm në “Ditë e re”, ishte artisti Gëzim Meta, dhëndri i këngëta

Postuar: 11/11/2019 - 14:20

Ditën e djeshme në emisionin “Thumb On”, Agjenti 00Thumb zbuloi se Ana Lika dhe Drilo

Postuar: 11/11/2019 - 11:55

I ftuar dje në emisionin "Thumb on" të Fatmës e Aulonës, ishte moderatori i suksesshëm