Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pritja merr fund...Miriam Cani publikon “Meteor”

Video: 

Postuar: 20/11/2017 - 21:12

Prej disa javësh ajo ka paralajmëruar rikthimin dhe më në fund dita e shumëpritur për adhuruesit e muzikës së saj ka mbëritur.

Miriam Cani ka publikuar klipin e këngës ‘Meteor’, një baladë e cila e ka sjellë Miriamin siç nuk e kemi parë asnjëherë.

Tekstin e baladës Miriami nuk mund t’ia besonte tjetër kujt veç partnerit të saj Alban Skënderaj.

Ndërsa për realizimin e videoklipit ajo ka bashëkpunuar me Ajola Xoxën. Kjo këngë vjen e para pas një periudhe të gjatë larg skenës.

Miriami gjithashtu ka paralajmëruar se ky nuk do të jetë prodhimi i saj i fundit. Së shpejti pritet të sjellë një duet me Albanin. /Gazeta Express

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 35

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/08/2018 - 18:46

Komentet e fansave në rrjetet sociale duket se kanë lodhur kryeministrin në kohën kur ai ndodhet me pushime.

Postuar: 15/08/2018 - 18:39

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ndodhet me pushime ne Maltë dhe ditët e fundit ka

Postuar: 15/08/2018 - 18:26

Javët e fundit Eno Popi ka qenë ndër emrat më të diskutuar për ndryshimet në televizionin ‘

Postuar: 15/08/2018 - 17:52

Ermal Mamaqi dhe Julian Deda ruajnë një miqësi shumë të fortë që nga njohja e tyre në fillimet e

Postuar: 15/08/2018 - 17:49

 Sot u përfol në media se Olsi Bylyku, i njohur si ‘Kimikati’ do të largohet nga

Postuar: 15/08/2018 - 16:59

Këngëtarja spanjolle Marta Sanchez gjatë performancës së saj ka pësuar një incident me veshjen e

Postuar: 15/08/2018 - 16:42

Në pamje të parë dukej sikur ishte thjesht një photoshoting ndërsa më pas ishte vetë ylli latin M