BREAKING NEWS

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e Vlorës, reagon Spartak Ngjela dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën tonë: Aty i kanë provat e krimit...

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

Produksioni merr vendimin drastik/ U kap “mat” në momente intime me një vajzë, konkurrenti përjashtohet nga “Përputhen”?

Produksioni merr vendimin drastik/ U kap “mat” në momente

Edi i “Për’puthen” ka qenë në qendër të mediave ditën e sotme. Disa foto të publikuara nga “Kryefjala.com” tregojnë konkurrentin në një nga clubet e Tiranës ku shihet duke u argëtuar nën shoqërinë e një vajze, e cila nuk njihet nga prapa por duket se nuk është asnjëra nga konkurrentet e programit. Nuk dihet nëse mes tyre ka diçka më shumë apo ka qenë një flirt i momentit, por fotot po bëjnë xhiron e rrjetit. Deri tani nuk ka asnjë reagim nga Edi, teksa një detaj ka ngritur dyshime se ai mund të jetë përjashtuar nga programi.

“Pista” që ka çuar ndjekësit e programit në këtë përfundim ishte adresa zyrtare e Instagramit të emisionit. Në mesin e emrave që ndiqen nga faqja vihet re se Edi nuk është më dhe në atë listë janë vetëm personat që kanë marrë pjesë në program. Kaq ka mjaftuar që të aludohet se produksioni ke marrë vendimin për ta larguar konkurrentin e ri. Megjithatë, duhet të presim episodet në vijim për të parë çfarë ka ndodhur.

Kujtojmë se Edi ka zhvilluar edhe takimin e parë në program. Në emisionin e djeshëm u transmetua takimi i tij me Adën i cili nuk u pëlqye nga konkurrentët. Ata kritikuan Edin për sjelljen e ftohtë dhe thanë se ai nuk e pëlqen Adën por ka vetëm një tërheqje seksuale mes tyre.

Produksioni merr vendimin drastik/ U kap “mat” në momente