BREAKING NEWS

Gati 4 mijë testime! Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Gati 4 mijë testime! Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan
x

Gossip

Programi që bëri bujë në Top Channal/ “Do të shkojmë tek motra jote!” Vali merr gjarpërin në dorë por ku po çon ajo atë, cilës shoqe do ia fusë në valixhe? (Video)

Programi që bëri bujë në Top Channal/  “Do të

Kjo ishte puntata e fundit e Aventurierëve, por Dodo dhe Vali nuk arritën të gjenin paqe mes tyre.

Edhe pse u ndeshën në ring, urrejtja mes tyre u rrit. Vali i bëri një dhuratë jo të këndshme Dodos. Para se Dodo të nisej për Kosovë, Vali mori një gjarpër dhe ia vendosi brenda në valixhe.

Momenti kur Vali i bëri “dhuratën” Dodos: 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)