BREAKING NEWS

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda
x
BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Gossip

Programi që i ka bërë të gjithë kuriozë! Tea tregon më shumë detaje për emisionin që do të prezantojë në Top Channel

Programi që i ka bërë të gjithë kuriozë! Tea

“Goca dhe gra” është formati i ri që nis transmetimin nga data 11 shtator në Top Channel. Pjesë e tij janë Tea Trifoni, Fatma Haxhialiu, Olesia Leço, dhe Krista Merkoçi.

Programi i ka bërë të gjithë kuriozë, që kur nisi të përflitej për të në media. Sot, ish-konkurrentja e “Për’puthen”, ka treguar disa ditaje të reja, lidhur me emsionin, në një “mini-intervistë” virtuale me ndjekësit në Instagram.

Ajo ka zbuluar se do të jetë një talk-show, një herë në javë në ekran.

E pyetur për tematikat Tea tha: “Do ketë pafund tematika të ndryshme, duke filluar që nga tema sociale, aktualiteti, beauty, fashion, dashuria, familja, marrëdhëniet, gjithçka…”.

Mes të tjerash, Tea zbuloi se veç katër vajzave, që do të jenë moderatore, do të ketë edhe shumë të ftuar.
Sipas saj, meshkujt do të kenë shumë kureshtje ta shohin, për tu futur pak më shumë në botëkuptimin e femrave. Ndaj, ne na mbetet të presim 11 shtatorin që t’i shohim vajzat në ekran!

Më të lexuarat