BREAKING NEWS

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re doktoresha e njohur (Emri)

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x

Gossip

Provokon Rita Ora, këngëtarja shqiptare poston fotot e nxehta që ndezën rrjetin

Provokon Rita Ora, këngëtarja shqiptare poston fotot e nxehta që

Është shquar gjithnjë për sensualitetin dhe provokimet me fotot e nxehta dhe nuk mund mos të publikonte disa foto që ndezën rrjetin.

Rita Ora postoi në “Instagram” disa foto, gjysmë nudo, ndërsa bën grimin dhe krah tyre vendosi dhe përshkrimin.

“Sapo bëra vetë grimin dhe nuk mund mos t’jua tregoja. Nuk shquhem për ndonjë eksperte, por më pëlqen kjo gjë”, shkroi këngëtarja shqiptare, krahas fotove që nuk u klikuan dhe aq shumë për të shuar kuriozitetin se si është lyer Rita, por për të parë fizikun e saj që s’lë shumë vend për imagjinatën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doing my own glam I had to show you guys! Lol I mean I’m not the best at it! But I love doing it!????Happy #pride ???????‍????

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on