BREAKING NEWS

“Serbia po dërgon tanket në kufirin me Kosovën”, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillimet e papritura: Dhëntë Zoti, ua merr mendjen dhe...

“Serbia po dërgon tanket në kufirin me Kosovën”,
x
BREAKING NEWS

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan historinë

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan
x
BREAKING NEWS

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non grata të George Soros

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet për marrëdhëniet me Kosovën: Kemi një divergjencë, por...

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet
x
BREAKING NEWS

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit epidemiologjike: Ja sa të infektuar janë regjistruar në vend, 26 pacientë në gjendje të rëndë

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar
x
BREAKING NEWS

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë Edi Rama dhe flet për mediat franceze nga Nju Jorku: Po bëjmë luftë të hapur kundër ...

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë
x
BREAKING NEWS

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien kambanat për Shkëlzen Berishën, Yuri Kim vjen me porosi të qarta nga Uashingtoni dhe vulos fundin tragjik të Sali Berishës

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien
x

Gossip

“Pse asnjëherë s’poston foto si familje dhe me burrin?”/ Aktorja e njohur shqiptare shuan kuriozitetin e ndjekësve dhe shpjegon pse nuk e zbulon identitetin e partnerit të saj misterioz: Nuk e duron fare...

“Pse asnjëherë s’poston foto si familje dhe me

Eliona Pitarka është shumë e rezervuar kur vjen puna tek partneri i saj. Aktorja e humorit është kujdesur prej vitesh që identiteti i tij të mos bëhet publik, duke mos e publikuar atë në rrjete sociale, ose duke ndarë me ndjekësit vetëm foto ku fytyra nuk dallohet.

Dyshja sot janë bërë edhe prindër, pasi mirëpritën në jetë vajzën e tyre, Galan, vetëm pak muaj më parë. Gjatë kësaj kohe, Eliona është munduar të jetë aktive në rrjete sociale, pavarësisht angazhimeve si nënë e re, apo edhe atyre në punë.

“Pse asnjëherë s’poston foto si familje dhe me

Së fundmi, gjatë një bisede virtuale, ndjekësit, të cilët janë shumë kuriozë të dinë detaje rreth partnerit të aktores, e kanë pyetur përse nuk e publikon asnjëherë atë.

“Pse asnjëherë s’poston foto si familje dhe me

Sepse burri im, nuk e duron dot fare vëmendjen dhe faktine  të qenit në qendër të saj! Vihet shumë në siklet dhe unë e respektoj dëshirëne  tij për të qëndruar larg saj!”, u përgjigj një herë e mirë Eliona.

“Pse asnjëherë s’poston foto si familje dhe me

Vetëm pak ditë më parë, Pitarka tregoi se sa shumë është paragjykuar në rrjete sociale për shkak se i preu flokët vajzës pa bërë ende një vjeç. Nisur nga kjo, aktorja i dha një mesazh të gjithëve, duke thënë se çdo nënë mund të bëjë ç’të dojë me fëmijën e saj.

“Pse asnjëherë s’poston foto si familje dhe me

Katër muaj pas lindjes, Pitarka ka arritur të rikthehet sërish në formë, e kjo duket lehtësisht tek fotot me bikini që ka publikuar në Instagram-in e saj. Ajo ka pozuar disa herë e veshur me bikini, duke treguar se ndihet shumë mirë nën lëkurën e saj.

“Pse asnjëherë s’poston foto si familje dhe me

“Pse asnjëherë s’poston foto si familje dhe me

“Pse asnjëherë s’poston foto si familje dhe me

“Pse asnjëherë s’poston foto si familje dhe me