Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pse Bebe Rexha nuk i shfaq kurrë këmbët? (Foto)

Postuar: 11/08/2017 - 20:40

Bebe Rexha është këngëtarja me origjinë shqiptare që jeton në Amerikë dhe fama e saj i ka kapërcyer kufijtë tashmë. Por, prej disa ditësh Bebe-ja ka ardhur në Shqipëri ku po shijon pushimet pranë të njohurve të.

Këngëtarja shqiptare shquhet për format dhe sharmin e saj të bukurisë, megjithatë një detaj i kapur në foton e saj të fundit ka habitur jo pak fansat duke ngritur edhe dyshime nëse ishte faji i Photoshop-it apo është një problem i lindur i Bebes?!

Bëhet fjalë për gishtat e saj në këmbën e majtë, të cilët përveç të madhit, të tjerët i ka të këputur.

Ndoshta kjo është edhe një arsye tjetër pse Bebe nuk i shfaq shumë këmbët e saj, por nëse është një dëmtim i saj fizik e mirëkupton çdokush, ama nëse bëhet fjalë për Photoshop atëherë duhet të themi që, Bebe ke gabuar.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 17

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/10/2017 - 18:46

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla është bërë sërish baba, këtë herë i një vajze që ka ardhur sot në jetë.

Postuar: 20/10/2017 - 10:43

Neslihan Atagul është prej aktorëve më të rezervuara në aspektin e ekspozimit të familjes.

Postuar: 19/10/2017 - 14:41

Enca ka festuar ditëlindjen e saj të 22-të dhe me këtë rast ka organizuar një festë me miq e familjarë.

Postuar: 18/10/2017 - 20:25

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, duket se ende i pëlqen lodrat e fëmijëve.

Postuar: 18/10/2017 - 19:45

Pak muaj më parë dy artistë të njohur të muzikës shqiptare u larguan nga Shqipëria.

Postuar: 16/10/2017 - 22:45

Djali i kantautorit dhe prezantuesit të njohur Ardit Gjebrea, Jon Gjebrea nuk e fsheh më për asnjë çast historinë e tij të dashurisë.

Postuar: 16/10/2017 - 21:08

Ishte vetëm 4 vjeç kur interpretoi për herë të parë në filmin “Taulanti kërkon një motër”, me regji të Xhanfize Kekos, ndërsa sot është rritur dhe është në prag mart