BREAKING NEWS

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të akuzuarit e mëdhenj ja vetëm do shpronësohen, por do burgosen

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të
x

Gossip

‘Pse bëni sikur kam ngel në derë’, moderatorja e njohur e Top Channel tregon për herë të parë arsyen pse është single

‘Pse bëni sikur kam ngel në derë’, moderatorja e

Alesia Bami, një ndër femrat më të komentuara në ekranet shqiptare, duket se ka vendosur të hapë zemrën dhe ka folur për atë pjesë të jetës së saj që deri më tani nuk ka preferuar ta zbulojë. Modelja e ftuar në “Wake Up”, pohoi më në fund se është beqare!

“Që jam single jam dhe kjo punë ka marrë fund. Kam ngelur single se kam pretendime. Janë shumë pretendime, shumë gjëra. Duhet të jetë i gjatë, simpatik, të ketë karakter shumë të fortë, i sinqertë, duhet të më vlerësojë dhe të më respektojë. Nuk duhet të jetë i mërzitshëm. Kam disa kohë single. Mbase vjen momenti që vijnë të gjitha bashkë. Pse bëni sikur kam ngel në derë”, tha Alesia.

E me siguri, pas këtij pohimi nga Alesia, të shumtë do të jenë ‘kandidatët’ që do të ofrohen që Alesia të mos jetë më single.

Më të lexuarat