BREAKING NEWS

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’ e radhës, paralajmëron fundin e Ilir Metës

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok
x

Gossip

Pse e urove ish-vjehrrën për ditëlindje? Keisi jep përgjigjen që i la të gjithë pa fjalë (FOTO)

Pse e urove ish-vjehrrën për ditëlindje? Keisi jep

Megjithëse prej disa muajsh reperi Stresi dhe partnerja e tij Keisi janë ndarë, duket se kjo e fundit ruan marrëdhënie të mira me familjarët e reperit.

Pak ditë më parë bukuroshja uroi publikisht në Instagram të ëmën e Stresit dhe fjalët që i dedikonte ishin të mbushura plot dashuri.

“Gëzuar ditëlindjen Shpresa Lushaj! Të uroj nga zemra shëndet e lumturi! Të bëftë Zoti çdo ditë po aq të bukur sa ke shpirtin! Të puth.”- shkruante Keisi në postimin e saj.

Ky postim i habiti disi ndjekësit e saj në Instagram dhe të shumtë ishin ata që mendonin se pas këtij postimi kishte shpresa për ribashkim të dyshes.

Lidhur me këtë pjesë, në Instagram-in e Keisit ka mbërritur një pyetje nga ndjekësit e saj dhe pa e menduar dy herë ajo i ka kthyer një përgjigje.

“Pse ja urove ditëlindjen mamit të Stresit? A mendon të ktheheni sërish të dy?” i shkruan një ndjekës.

“Cfarë lidhje ka? Unë atë e dua, kishte ditëlindjen, e urova. Ne nuk kemi hasmëri”, shkruan Keisi.

Kujtojmë se pak javë më parë Keisi tregoi se është drejt divorcit me Stresin dhe duket se gjërat nuk kanë më kthim