BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

Pse e zgjodhe Antonelën? Lediana përballet me Mevlanin pas ‘zënkës’ në prapaskenë: S’dua të jem në një treshe, ndaje …

Pse e zgjodhe Antonelën? Lediana përballet me Mevlanin pas

Sonte në Përputhen Prime u publikuan disa pamje pasi Mevlani zgjodhi në takim Antonelën, ndonëse edhe Lediana e kishte zgjedhur atë.

Ndërkohë Lediana në një përballje sot në prime tha se ajo nuk do të jetë pjesë e një tresheje, me Antonelën dhe mevlanin.

Debati në prapaskenë

Lediana: Si zgjodhe Antonëlën s’e kuptoj? Ik pra më lër, ik se të mërzitet Antonela

Debati në Prime

Lediana: Unë s’të kam thënë asnjëherë burri, këtu s’jam ai lloj njeriu, ndaje mendjen.

Mevlani: unë jam në njohje, më pëlqeni të dyja në të njëjëtn kohë
ca të bëj unë të qaj

Lediana: po pse e zgjodhe, se unë të kam thënë se ku jam

Mevlani: Po ti s’je brenda shpirtit tim

Lediana: Unë nuk them që jam veç për ty, nëse s’më jep siguri

Mevlani: Po ti a ke kaq ndjenjë të forta për mua, sa e ke kaq probleme.