BREAKING NEWS

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit në 2015 kur Bill Gates paralajmëroi rrezikun nga virusi

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit
x

Gossip

“Pse janë ‘single’ moderatoret e Top Channel”, prezantuesja e njohur zbulon arsyen

“Pse janë ‘single’ moderatoret e Top Channel”,

Prezantuesja Dojna Mema bën një nga rubrikat me pyetje në Instagram, ku zbulon gjëra interesante, për veten apo profesionin e saj. Sigurisht, pa i munguar asnjëherë batutat.

Rubrikën e fundit me pyetje ajo e quajti “Kur do përgjigje me mend, bëj pyetje me mend”. Prandaj edhe përgjigja për pyetjen: “Pse moderatoret e Top Channel janë beqare, ju pëlqejnë të jenë të lira pa probleme?, ajo ju përgjigj pa u menduar shumë: “E kemi në kontratë”.