BREAKING NEWS

Situata brenda PD-së, Gaz Bardhi del me njoftimin urgjent

Situata brenda PD-së, Gaz Bardhi del me njoftimin urgjent
x
BREAKING NEWS

Gara e fortë mes Erdogan dhe Kilicdaroglu, ja kush është presidenti i ri i Turqisë

Gara e fortë mes Erdogan dhe Kilicdaroglu, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Sulmi me grusht ndaj Sali Berishës, mjekësia ligjore del me deklaratën e fundit për Gert Shehun

Sulmi me grusht ndaj Sali Berishës, mjekësia ligjore del me
x
BREAKING NEWS

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me përgjigjen

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe BE tërhiqen, sovraniteti i Kosovës...

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe plas deklaratën ‘bombë’: Agjentët rus në Nish po pajisen me pasaporta diplomatike serbe

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe
x
BREAKING NEWS

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/ Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e forta: Ja pse Rama ka zgjedhur partnere Turqinë, ndërsa Berisha ka Greqinë?

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/
x
BREAKING NEWS

Goditi Sali Berishën me grusht në protestën e 6 dhjetorit, përfundon akti i ekspertimit për Gerti Shehun, ja kërkesa e papritur e Prokurorisë

Goditi Sali Berishën me grusht në protestën e 6 dhjetorit,
x

Gossip

“Pse ma bërë atë pyetjen për Kiarën”/ Luizi kapet keq me Oltën: Kur e bën tendencioze, prite tendencioze! (VIDEO)

“Pse ma bërë atë pyetjen për Kiarën”/ Luizi

Luizi dhe Olta komentuan lojën e ‘pyetjeve anonime’ e cila u zhvillua në dhomën e ndenjes. Njëra nga pyetjet drejtuar Luizit në lojë, ishte, “Përse bën sikur nuk e di që Kiara ka dikë që e pret jashtë?

Sipas Luizit këtë pyetje e ka bërë Olta, ndaj e pyeti atë që pse duhet të pyeste një gjë të tillë. Olta tha që çfarë e shtynë të mendojë që e ka bërë ajo atë pyetje.

Ai i tha Oltës që ajo bën pyetje tendencioze dhe kjo është arsyeja pse ai mendon që atë pyetje e bëri ajo. Olta tha se kishtë bërë pyetje të lezeçme dhe aspak tendecioze.