BREAKING NEWS

Bien shifrat, MSH publikon bilancin çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien shifrat, MSH publikon bilancin çfarë ka ndodhur  në 24
x

Gossip

Pse më tradhtove? Fiorentina i ‘kërkon llogari’ Olsit tre vite pas “Big Brother”, ja përgjigjja që mori

Pse më tradhtove? Fiorentina i ‘kërkon llogari’ Olsit tre

Dyshja e “Big Brother Albania 9”, Olsi dhe Fiorentina kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar të spektaklit. Çifti i dha fund marrëdhënies së tyre vetëm pak pasi përfundoi reality-shoë.

Pas tre vitesh, ata janë përballur në emisionin “E diell”, ku sigurisht nuk ka munguar një ‘kërkesë llogarie’ nga Fiorentina.

Ajo e ka pyetur Olsin pse e tradhtoi, ndërsa Olsi insistoi në faktin që Fiorentina ishte tepër xheloze.

Gazetari Ervin Kurti e pyeti dyshen nëse kanë ndërmend të kthehen, mirëpo të dy lanë të kuptohet se nuk e mendojnë diçka të tillë.

Më të lexuarat