BREAKING NEWS

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!
x

Gossip

“Pse në filmin e Mamaqit ishte Edi Rama dhe jo Sali Berisha”, Arjola Demiri e sqaron njëherë e mirë: Gjëja më e ulët!

“Pse në filmin e Mamaqit ishte Edi Rama dhe jo Sali Berisha”,

Arjola Demiri, aktorja e filmit “I love Tropoja” ka folur në ‘Ftesë në 5” për kritikat rreth prezencës së kryeministrit Edi Rama në një rol.

“Më pas u politizua. Pse ishte Edi Rama dhe nuk ishte Sali Berisha apo se do ishte Sali Berisha e nuk do ishte Edi Rama, kjo mua nuk më prek aspak! Ai është kryeministri i vendit, e respektoj si atë edhe figurën tjetër politike të Partisë Demokratike, Sali Berishën. Mua s’më përfshin kjo gjë dhe nuk ishte faji im. Ta shfrytëzojnë politikisht, kjo ishte gjëja më ulët që mund të bënin,”– tha aktorja Arjola Demiri.