BREAKING NEWS

Publikoi videon e Lefter Allës duke thithur kokainë, Artan Hoxhën e thërrasin në Polici, vjen reagimi që nuk pritej i Blendi Fevziut

x

Gossip

“Pse shëmtohesh me zor”, ‘kryqëzohet’ Armina Mevlani: Të rrofshin lekët? Më vjen keq që ta them se...

Komentet denigruese ndaj Armina Mevlanit duket se nuk do ta njohin kurrë fundin. Një pjesë e ndjekësve e kanë kritikuar dhe ofenduar dje për një veshje të cilën ajo nuk ka ngurruar ta reklamojë në llogarinë personale në “Instagram”.

“Si e nxjerr tërë atë bark, kur e ke trupin aq keq? Më vjen keq që ta them se do të ndjekësh modën”– i ka shkruar një komentuese.

“Ti je shumë sexy mi zemër, pse shëmtohesh me zor? Më fal, po skandal të rri ky kostumi”-i ka shkruar një tjetër.

“Kjo sikur është e fryrë nga mesi e sipër”-ka vijuar një e tretë. “Bojallesh çobanllesh dukesh. Nuk ke stil fare, e vetmja gjo që ke atë p*** e ato pare”-ka komentuar dikush tjetër.