Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Pse shëmtohesh me zor”, ‘kryqëzohet’ Armina Mevlani: Të rrofshin lekët? Më vjen keq që ta them se...

Postuar: 20/07/2019 - 09:45

Komentet denigruese ndaj Armina Mevlanit duket se nuk do ta njohin kurrë fundin. Një pjesë e ndjekësve e kanë kritikuar dhe ofenduar dje për një veshje të cilën ajo nuk ka ngurruar ta reklamojë në llogarinë personale në “Instagram”.

“Si e nxjerr tërë atë bark, kur e ke trupin aq keq? Më vjen keq që ta them se do të ndjekësh modën”– i ka shkruar një komentuese.

“Ti je shumë sexy mi zemër, pse shëmtohesh me zor? Më fal, po skandal të rri ky kostumi”-i ka shkruar një tjetër.

“Kjo sikur është e fryrë nga mesi e sipër”-ka vijuar një e tretë. “Bojallesh çobanllesh dukesh. Nuk ke stil fare, e vetmja gjo që ke atë p*** e ato pare”-ka komentuar dikush tjetër.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.  Së fundmi ajo ka publikuar një foto si gjithmonë, ndryshe nga të tjerët ku duket një mashkull që e tërheq në rërë.

Postuar: 23/08/2019 - 21:31

Pas suksesit me filmin “2 gisht mjaltë”, aktori i humorit Ermal Mamaqi duket se nuk d

Postuar: 23/08/2019 - 15:23

Pas pushimeve në Mykonos me shoqërinë, nga ku postoi foto me rrobabanjo që tërhoqën shumë vëmendj

Postuar: 23/08/2019 - 14:35

Tanimë Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe gjithmonë

Postuar: 23/08/2019 - 11:58

Moderatorja, Roza Lati dhe aktorja e humorit Anna Lika kanë treguar gjithmonë që kanë një marrëdh

Postuar: 23/08/2019 - 10:29

Avokatja Ardina Çapi, që kur nisi rrugëtimin e saj në politikë mori një vëmendje të madhe meidati

Postuar: 23/08/2019 - 10:18

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj jeton prej kohësh në Amerikë së bashku me të shoqin Sam Nazarian