BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh detajet e hetimeve për dosjet e bujshme dhe paralajmëron reprezalje si në Kroaci e Rumani

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh
x

Gossip

“Pse të djeg miza ty moj xhan, pse?”, pas deklaratës thumbuese, Ori Nebiaj zbulon për cilën moderatore e kishte fjalën

“Pse të djeg miza ty moj xhan, pse?”, pas deklaratës

Ditën e sotme moderatorja e Top Channel Ori Nebijaj publikoi një status thumbues në rrjete sociale, mirëpo pa përmendur emra, duke i bërë të gjithë kuriozë.

“Pu pu pu. E diela në shtëpi përfundimisht një torturë për sytë nëse bën ‘zapping’ në televizor. Ca emisione shtërpë dhe tallava e ca shkarravina që bëjnë si moderatore, por që shkaktojnë dhimbje sysh dhe veshësh. Ndjesë për mllefin e sinqertë, por i ka jeta dhe këto”, shkroi ajo.

 Së fundmi, me anë të një statusi tjetër në Instastory, Ori ka treguar se e kishte fjalën për moderatoren italiane Barbara D'Urson.

"Pu pu pu ça paskeni qenë për içik thashethem! Me Barbara D'Urson e kisha. Si tha xhaxhi Jovan Bregu: Pse të djeg miza ty moj xhan, pse?", ka shkruar ajo.

“Pse të djeg miza ty moj xhan, pse?”, pas deklaratës

 

Më të lexuarat