BREAKING NEWS

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike të premten

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike
x
BREAKING NEWS

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr vendimin për Sokol Mjacajn, ia ‘hedh çelësat në det’

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr
x
BREAKING NEWS

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet për emërimet brenda Partisë Socialiste dhe ia numëron ‘një nga një’ kryeministrit: Gjithçka e vendos Rama sikur është shefi i Shtabit. Si kjo situatë nuk ka pasur ndonjëherë

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu tregon kur vjen kthesa e madhe dhe si parashikohet fundjava

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu
x
BREAKING NEWS

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak Braho hedh dritë mbi skandalin e madh me rrugën Kardhiq-Delvinë: Aferë korruptive! Balluku pjesë e oligarkisë së kryeministrit. Ai është megaloman dhe…/ Rama i ka hipur...

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak
x
BREAKING NEWS

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të drejtë"/ Spartak Braho plas deklaratën e fortë për aferën e inceneratorëve: Skandali është kaq i fortë sa…Ja pse Rama nuk e jep dorëheqjen. A do ketë fundin e Musolinit?

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska të destabilizojë Shqipërinë, protesta e 7 korrikut mund të prodhojë viktima

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal ndaj presidentit, akuzohet së bashku me Kryemadhin për fshehje pasurie, në “filtër” dhe 8 zyrtarë të LSI

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal
x

Gossip

“Psikologjikisht isha i ngarkuar”, rrëfehet Sokol Balla, kujton momentin më të vështirë të jetës së tij

“Psikologjikisht isha i ngarkuar”, rrëfehet Sokol Balla, kujton

Sokol Balla ka folur mbrëmjen e sotme në emisionin “Më lër të flas” për momentin më të vështirë të jetës së tij.

Ai u shpreh se deri më tani vdekja e babait ishte momenti më i vështirë në jetë, duke përshkruar lidhjen e fortë që kishte me të.

“Momenti më i vështirë është kur jam ndarë me babanë tim, psikologjikisht është i ngarkuar, më përpara të vetmit që isha ndarë ishin gjyshërit e mia, daja im, pra le të themi tek babai është diçka tjetër. Kisha një marrëdhënie shumë të fortë me babanë, e kam edhe me mamanë, por me babain na lidhte edhe televizioni, punonte prej 40 vitesh në televizion, kameraman, në një farë mënyre na lidhte, flisnim për gjëra të përbashkëta, diskutonim spektakle, televizionin.

Ishte një marrëdhënie organike, mënyra se si u shua kishte dramën e vet, ai momenti i fundit është ai momenti që për herë të parë ndeshesh me atë momentin që ti qëkur lind nuk e pranon, por e di që një moment do të vijë, që është vdekja. Kur shikon njeriun tënd të afërt, njeriu është shumë egoist nga natyra, thellë thellë në subkoshiencë mendon ‘I am next’. Deri në atë moment unë isha biri i dikujt dhe nga ai moment unë isha vetëm babai i dikujt tjetër. Është një dramë e fortë ai moment. Nuk e quaj momentin më të vështirë, por momenti më i rëndë i jetës deri tani ai është”, tha Balla.

Më të lexuarat