Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Publikohen foto nga ceremonia martesore e Arda Turan, i ftuar special presidenti Erdogan

Postuar: 11/03/2018 - 22:39

Arda Turan i ka dhënë sot fund beqarisë pasi është martuar në një ceremoni private me Aslihan Dogan. Në dasmën e ish-yllit të Barcelonës, ishte i pranishëm dhe presidenti turk Recep Tayyip Erdogan. Sipas mediave turke, Erdogan ka qënë dhe dëshmitar i dasmës së Turan me bukuroshen Dogan. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 29

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2018 - 13:25

Studentët vijojnë sot në ditën e nëntë të protestës e cila është zhvendosur para Parlamentit, në një kohë ku po zhvillohet seanca plenare.

Postuar: 13/12/2018 - 12:59

Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur ditën e djeshme në familjen e moderatores Elita Rudi!

Postuar: 13/12/2018 - 12:47

Disa ditë më parë u përhap lajmi se këngëtarja Beatrix Ramosaj i kishte prishur marrëdhëniet me k

Postuar: 13/12/2018 - 10:21

Luana Vjollca është një nga vajzat më të përfolura të showbizit shqiptar e më simpatike të ekra

Postuar: 13/12/2018 - 09:11

Diellza Kolgeci është një nga vajzat më të bukura dhe të suksesshme të Kosovës,Ish Miss-i vendi

Postuar: 13/12/2018 - 08:17

Një lajm i keq vjen nga moderatorja shumë e dashur për publikun e që njihet për tipin e saj mosko

Postuar: 13/12/2018 - 08:05

Dasma e Mimoza Shkodrës ka pushtuar rrjetin.