Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Publikohen fotot, Besa Kokëdhimës i ndodh e papritura

Postuar: 12/01/2019 - 17:09

Besa Kokëdhima është një ndër këngëtaret më të preferuara të momentit. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.
 
Së fundmi, këngëtarja ka publikuar në ‘Instagram’ disa foto ku shfaqet tepër seksi dhe ekspozon linjat e saj trupore.
 
Por ajo  çka bie në sy të të gjithëve, janë getat e grisura të Besës. Mirëpo, Kokëdhima për ta shmangur këtë koment të fansave, e tregon vetë përbri fotos.
 
‘Më falni, i fshiva gabimisht, kështu që po postoj dy. P.S. Më janë grisur getat, e di’, shkruan Besa.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/03/2019 - 17:41

Kejvina Kthella është larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’ duke deklaruar se shumë shpejt do e shohim në një telezivion të madh italian, ndërsa në emision e zëvendësoi një tjetër bukuroshe, e cila quhet

Postuar: 25/03/2019 - 17:30

Arbana Osmani me anë të postimi në Instagram ka dhënë një këshillë për të githa femrat të cilat d

Postuar: 25/03/2019 - 14:56

Masakra, vrasje, vuajtje, lot, arratisje dhe përdhunime!

Postuar: 25/03/2019 - 14:48

Këngëtarja Ronela Hajati është një ndër artistet më të komentuara në showbizin shqiptar.

Postuar: 25/03/2019 - 13:26

Siç dihet që pas martesës së bujshme, Princ Harry dhe Meghan Markle kanë qenë shumë të komentuar

Postuar: 25/03/2019 - 13:13

Jonida Maliqi siç dihet në maj do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion me këngën "Ktheju

Postuar: 25/03/2019 - 12:06

Kejvina Kthella javën e kaluar i tregoi të gjithëve se ajo do të ndërpriste aventurën në emisioni