BREAKING NEWS

Nisin arrestimet tek AZHBR, hoteli me 7 yje dhe 2.2 milionë eurot për Mërtirin dhe Zoton, dy skandalet e rënda që do të tronditin Ministrinë e Bujqësisë

Nisin arrestimet tek AZHBR, hoteli me 7 yje dhe 2.2 milionë eurot për
x
BREAKING NEWS

Një luftë e re në horizont gati të shpërthejë, anijet luftarake rrethojnë Japoninë, ja lëvizja e Putinit dhe Xi Jinping që po alarmon Tokion

Një luftë e re në horizont gati të shpërthejë,
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi “bombë” për Shqipërinë, inteligjenca në Iran paralajmëron trazira në Manëz të Durrësit, ja kërcënimi që vjen nga Teherani

Paralajmërimi “bombë” për Shqipërinë,
x
BREAKING NEWS

“Më i izoluari”/ Artan Hoxha sjell në vëmendje ngjarjen e bujshme, jep mesazhin: Jeta vazhdon…

“Më i izoluari”/ Artan Hoxha sjell në vëmendje
x
BREAKING NEWS

“Do vijnë ‘tmerrshëm’”/ Frrok Çupi plas ‘bombën’ për Berishën e Metën dhe bën paralajmërimin e frikshëm: Këta janë betuar!

“Do vijnë ‘tmerrshëm’”/ Frrok Çupi plas
x
BREAKING NEWS

Ballkani, “fuçia e barutit” që mund ta hedhë në erë Evropën, ja “Dora e Zezë” serbe që nisi Luftën e Parë Botërore

Ballkani, “fuçia e barutit” që mund ta hedhë
x
BREAKING NEWS

“Renditemi në vendin e shtatë në botë për kultivimin e kanabisit”, eksperti i kriminalistikës jep alarmin: Shqipëria tranziti dhe përpunimi i drogërave të forta, grupet kriminale nuk kanë më interes me...

“Renditemi në vendin e shtatë në botë për
x
BREAKING NEWS

“Shteti u ngrit në këmbë për atentatin ndaj Tom Doshit”, Klodiana Lala akuzon rëndë politikanët: Kur duan e dërgojnë telefonin e autorit brenda natës në Izrael, vrasjen e Xhuvanit po e...

“Shteti u ngrit në këmbë për atentatin ndaj Tom
x

Gossip

Publikohet foto e 20 viteve më parë e Xhemi Shehut, do të fërkoni sytë kur ta shihni

Publikohet foto e 20 viteve më parë e Xhemi Shehut, do të

Xhemi Shehun e kemi njohur fillimisht si velinën e “Fiks Fare”, ku ra në sy bukuria e saj. Më pas iu besuan shumë programe në Top-Channel si “E Diell”, “Portokalli”, etj dhe ajo është sot një nga moderatoret më të afirmuara në Shqipëri.

Por sot Xhemi është bërë nostalgjike dhe ka postuar një foto të 20 viteve më parë. Ajo që vëmë re është se moderatorja nuk ka ndryshuar aspak, përveç ngjyrës së saj të flokëve.

Sot ajo është mami i dy djemve, Martinit dhe Gabrielit dhe rikthimin e saj të fundit në ekran ajo e bëri nëpërmjet programit “Qesh mirë kush qesh i fundit”.

Publikohet foto e 20 viteve më parë e Xhemi Shehut, do të

Më të lexuarat