Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Publikohet fotoja që Adelina dhe burri i saj nuk do të donin ta shihnin

Postuar: 16/04/2018 - 10:41

Këngëtarja, Adelina Tahiri është duke përjetuar një ndër periudhat më të bukura të jetës së saj. Pas martesës së bujshme me miliarderin maqedonas Serjozha Markov, Adelina na befasoi të gjithë me lajmin e bukur të shtatzënisë.

Ndërkohë që çifti ka shkuar me pushime në Turqi ka takuar këngëtarin shqiptar Bertan Asllanin, i cili ka publikuar në Instastory edhe një foto së bashku me ta. Adelina në këtë foto shfaqet pa make-up, ndërsa Serjozha shihet i veshur me tuta sportive, shumë larg nga kostumi serioz që jemi mësuar ta shikojmë zakonisht.

Këngëtarja shqiptare publikon vazhdimisht foto ku tregon se barku i saj po rritet nga dita në ditë, ndërsa tregohet shumë e rezervuar në publikimin e fotove me bashkëshortin, por publikim me shumë gjasa nuk e ka dëshiruar, pasi paraqitja fizike nuk është shumë e kuruar.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 3

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/04/2018 - 15:37

Demi Rose është siguruar që të gjithë sytë të ishin drejt saj, ndërsa u shfaq në plazh në Tulum të Meksikës.

Modelja shoqërohej nga fotografi Danny DeSantos për të realizuar disa foto seksi nën rrezet e diellit.

Postuar: 25/04/2018 - 15:00

Aktori i njohur Bes Kallaku njihet për postimet e tij me mjaft humor në rrjete sociale.

Postuar: 25/04/2018 - 14:13

Këngëtarja e njohur  Zanfina Ismajli prej dy vitesh vuan mungesën e nënës së saj, Mona. Kjo e fundit u nda nga jeta pasi vuante nga një sëmundjeje vdekjeprurëse.

Postuar: 25/04/2018 - 14:04

Blendi Fevziu është një ndër gazetarët më të pasur në Shqipëri. Pavarësisht se ka më shumë se 20 vite në media me një ndër emisionet më të ndjekura në S

Postuar: 25/04/2018 - 13:44

Anjeza Shahini është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare. Talenti i saj u zbulua në "Ethet e së Premtes" dhe u pasua me disa çmime shumë të rëndësishme. 

Postuar: 25/04/2018 - 13:34

Jennifer Lopez, sa më e vjetër aq më e bukur. Aktualisht, ajo duket shumë më mirë se 39 vjeçaret tjera.

Postuar: 25/04/2018 - 13:26

Balerinëve, këngëtarëve, prezantuesve, apo edhe të tjerëve që dalin në skenë mund tu ndodhë ndonjë e papritur teksa janë duke performuar apo duke drejtuar një emision.