BREAKING NEWS

The well-known meteorologist warns of drastic weather changes: Here's what will happen to the temperatures in the next 5 days

The well-known meteorologist warns of drastic weather changes: Here's what
x
BREAKING NEWS

"There is still hope!", Albania 'smashes' Israel's gate, Uzuni performs a real magic (VIDEO)

"There is still hope!", Albania 'smashes' Israel's
x
BREAKING NEWS

"Witnesses can be killed"/ What Ervin Karamuço is warning: The scenarios are very scary, I hope they don't happen

"Witnesses can be killed"/ What Ervin Karamuço is warning: The
x
BREAKING NEWS

What are they looking for? Police forces shield Vlora

What are they looking for? Police forces shield Vlora
x
BREAKING NEWS

COVID in Albania/ The Ministry of Health gives the important announcement: What has happened in the last 24 hours

COVID in Albania/ The Ministry of Health gives the important announcement: What
x
BREAKING NEWS

"The Third World War has already started", the well-known Russian figure sounds the alarm: Nuclear catastrophe...

"The Third World War has already started", the well-known Russian
x
BREAKING NEWS

Oil is 'flying' again/ the Transparency Board changes prices again, this is how much fuel will be sold

Oil is 'flying' again/ the Transparency Board changes prices again,
x
BREAKING NEWS

The head of SPAK warns of sensational arrests among the corrupt, reveals that special prosecutors and BKH agents are cooperating with 20 joint investigative teams from EU countries

The head of SPAK warns of sensational arrests among the corrupt, reveals that
x

Gossip

The photo is published that is spreading rapidly / Fifi sings in the rain, the action of her partner gets everyone's attention

The photo is published that is spreading rapidly / Fifi sings in the rain, the

With the last concert she held in Skopje, Filloreta Raçi, known as Fifi, showed everyone that music is everything to her.

Even the heavy rain did not stop the singer from appearing in front of her fans who had filled the square.

Fifi has also shared this special moment on her Instagram, where next to a photo of her drilling in the rain she writes: "I love music even more when I sing for people who love my music".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Ky veprim i këngëtares ka bërë krenar edhe partnerin e saj, Adis Patushin. Biznesmeni ka ndarë të njëjtën foto në Instastory duke shkruar vetëm “krenar për ty”.

The photo is published that is spreading rapidly / Fifi sings in the rain, the

Filloreta Raçi nuk hezitoi ta tregonte dhe njëherë dashurinë për Adisin, duke e falënderuar publikisht që i qëndron afër në të mirë dhe në të keq.

“Faleminderit që më mban dorën në ditë të mira dhe të këqija,”-shkruan Fifi.

Kujtojmë që në fillim të lidhjes çifti nuk është kujdesur t’i fshihet syve kureshtarë, duke shfaqur haptazi dashurinë e tyre. Adisi e shoqëron Fifin edhe në koncertet e saj, ku shpesh marrin vëmendje me veprimet romantike.

Këngëtarja e zyrtarizoi lidhjen e saj me ish-bashkëshortin e modeles së njohur Adriola Dushit, gjatë një koncerti të sajin. Fifi u puth me Adisin para të gjithë publikut dhe videoja e tyre qarkulloi kudo në rrjet.

The photo is published that is spreading rapidly / Fifi sings in the rain, the

The photo is published that is spreading rapidly / Fifi sings in the rain, the