BREAKING NEWS

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se çfarë ndodhi mes Ludian Zaimit dhe Çaush Saliasit para vrasjes

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja çfarë e ka fundosur

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x

Gossip

Publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin/ Donaldi ka një tatuazh për Bora Zemanin, ky është gjesti që bëri ai pasi Beatrix u eliminua nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’

Publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin/ Donaldi ka një

Donald Veshaj është një ndër banorët më të komentuar të ‘Big Brother VIP’.

Aktori i njohur brenda shtëpisë së ‘Big Brother’, nisi një lidhje dashurie me Beatrix Ramosaj duke shkaktuar shumë zhurmë pasi brenda shtëpisë ai takoi edhe ish-të dashurën Bora Zemani dhe dërgimi i një dhurate për 3-vjetorin e lidhjes u mor si sinjal se dyshja do të bashkoheshin.

Por nuk ndodhi kështu, ai vazhdoi lidhjen me Trixën, së cilës pak ditë para se kjo e fundit të dilte i premtoi se do të realizonte një tatuazh për të.

Mirëpo Donaldi me sa duket i paska ves tatuazhet pasi po flitet se në trup ka të gdhendur edhe një për Borën. Në një video që po qarkullon në media, shihet se Donaldi e ka një tatuazh me numrin 5, e që është edhe data kur është njohur me Zemanin.