BREAKING NEWS

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin: Cilat janë 9 bandat që po trafikojnë shqiptarët, reklamojnë shërbimet e tyre edhe në TikTok

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin:
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një 35-vjeçar, dyshimet e para

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x

Gossip

Publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin/ Nuk qenkan edhe aq shumë miq sa duken, Elgiti bën deklaratën e papritur për Romeon e Donaldin dhe fansat nuk po iu besojnë veshëve

Publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin/ Nuk qenkan edhe aq

Elgit Doda është kantautori shqiptar mjaft i talentuar dhe së fundmi e ishte i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”

Ju e njihni dinamikën e emisionit, pra fëmijët pyesin dhe i ftuari përgjigjet.

Një vajzë e vogël pyet Elgitin:”Kë ke më shumë shok të ngushtë?”

“Më shumë shok të ngushtë? Albanin dhe Noizyn”-përgjigjet Doda

Kjo ka nxitur edhe reagimin e fansave të cilët poshtë videos qeshin me faktin se Elgiti nuk përmendi Romeon dhe Donaldin me të cilët rri shumë kohë, kanë këngë sëbashku, u fut në Big Brother për ‘shokun e ngushtë’, Donaldin, bëjnë koncerte bashkë dhe Klea i kërkoi në emision të zgjidhte midis saj dhe binjakëve.