BREAKING NEWS

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë Shqipërisë, anija cisternë dhe shoqëruesi i saj misterioz po i drejtohen...

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë
x
BREAKING NEWS

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja mori përpara tre kalimtarët, vdes në spital njëri prej tyre (EMRI)

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet masa e dhënë

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet
x
BREAKING NEWS

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na tha se u zhduk”/ Zbulohet për herë të parë shteti ku ndodhet personi që lajmëroi xhaxhanë e Ervis Martinaj për zhdukjen e të shumëkërkuarit të drejtësisë

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na
x
BREAKING NEWS

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e menjëhershëm

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e kërcyer në bodrumet e politikës shqiptare

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e
x
BREAKING NEWS

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e Berishës nga politika, në shtator Kuvendi do shkaktojë “tërmet” për “non gratat” dhe spiunët

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali Berishën, nëse nuk do jetë më deputet ndaj tij do të filloj procesi penal, në shtator do kemi ngjarje të reja

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali
x

Gossip

Publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin/ Stresi përballet me incidentin e papritur në koncert, lëndohet në ballë

Publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin/ Stresi përballet

Stresi është një prej reperëve shqiptarë që di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Ai së fundmi ka mbajtur një koncert ku i ka ndodhur një incident i sikletshëm pak para se të ngjitej në skenë.

Në “TikTok” është duke qarkulluar një video ku Stresi shfaqet duke u bërë gati që të ngjitet në skenë. Në ato momente reperit të njohur i ka ndodhur një incident i vogël, teksa ka përplasur kokën në një pjesë hekuri, të cilën nuk e vuri re duke i lënë kështu një të gërvishtur te pjesa e ballit.

Stresi duket se e mori me sportivitet situatën duke e anashkaluar atë që ndodhi ku u ngjit direkt në skenë dhe nisi të performonte para publikut.

Më të lexuarat