Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Publikoi foto me rroba banje, ‘masakrohet’ moderatorja shqiptare: Debile e shikon veten në pasqyrë?/ Por nuk mbaron me kaq!

Postuar: 18/06/2019 - 12:09

Moderatorja e njohur e emisionit "Thumb", Aulona Musta është një ndër personazhet më aktiv në rrjetet sociale që vazhdimisht ndan foto dhe video me ndjekësit e saj. Së fundmi, Aulona ka ndarë disa foto ku shihet me rroba banjo teksa në sy bie trupi i saj i palestruar.

Mirëpo, njëra nga fanset i është kthyer keq Aulonës duke e quajtur debile në komente. “Ik o debile se na çmende me këto foto idiote, e shikon vetëm në pasqyrë moj”, i shkruan ndjekësja gazetares, ndërkohë që ajo nuk ka duruar dot ndaj ofendimeve dhe ka shpërthyer kundër saj.

"Idiote ik ti, se unë jam në shtëpinë time, ti ke ardhur e padëshiruar”, shkruan Aulona e cila shpesh herë përballet me komente të tilla.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/09/2019 - 17:55

 Jeta private e Kylie Jenner është aq shumë në qendër të vëmendjes mediatike, sa që fansat kanë memorizuar edhe detajet më të vogla…si për shembull sendet në dhomën e saj të gjumit.

Postuar: 18/09/2019 - 14:39

Ndonëse lidhjes me Stresin i ka dhënë fund dhe rrugët e tyre janë ndarë, Keisi duket se vazhdon t

Postuar: 18/09/2019 - 13:09

Gazetarja dhe moderatorja, Sonila Meço si kurrë më parë është shfaqur me pizhama për të dhënë një

Postuar: 18/09/2019 - 10:32

Reperi, Arkimed Lushaj ka shprehur dashurinë dhe mirënjohjen për prindërit e tij, me rastin e për

Postuar: 18/09/2019 - 10:25

Elton Ilirjani, biznesmeni që theu tabutë dhe u kthye në personazhin më të komentuar në media, is

Postuar: 18/09/2019 - 10:12

Pas një viti e gjysmë në ‘Vizion Plus’ pak ditë më parë Sokol Balla lëvizi sërish në

Postuar: 18/09/2019 - 09:39

Në dasmën e Jonida Vokshit me Besnik Krapin ishin të ftuar shumë personazhe VIP, mes tyre dhe Elv