BREAKING NEWS

Përfundoi nën rrotat e kamionit, zbulohet identiteti i të miturit shqiptar që humbi jetën tragjikisht në Greqi (foto)

Përfundoi nën rrotat e kamionit, zbulohet identiteti i të miturit
x
BREAKING NEWS

Del sërish teza e provimit 20 minuta pas nisjes, vjen menjëherë reagimi i Evis Kushit

Del sërish teza e provimit 20 minuta pas nisjes, vjen menjëherë
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës ish-kryebashkiaku

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës
x
BREAKING NEWS

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)
x
BREAKING NEWS

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)
x
BREAKING NEWS

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën lëvizjen urgjente

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën
x
BREAKING NEWS

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja kush është Nikoll Sherrniku i arrestuar edhe më parë për vrasje

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja
x
BREAKING NEWS

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja kush emërohet zëvendësministëri i ri (Emri)

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja
x

Gossip

Publiku nuk përmbahet ndaj moderatores/ Njerëzit shpërthejnë keq ndaj Kiarës: Të të vijë turp për reagimin që bëre (FOTO)

Publiku nuk përmbahet ndaj moderatores/ Njerëzit shpërthejnë

Luizi dhe Kiara kanë lexuar mesazhet nga fansat e tyre teksa ndodheshin në dhomën surprizë. Por fansat në komentet e faqjes zyrtare të Big Brother kanë shpërthyer në kritika ndaj saj.

Sipas tyre Kiara u bë xheloze pse Luizi kishte marrë shumë mesazhe se ajo dhe në fakt mesazhet për Luizin ishte të panumërta.

Publiku nuk përmbahet ndaj moderatores/ Njerëzit shpërthejnë

Teksa Luizi lexonte mesazhet, Kiara u pa të largohej disa herë duke mos i kushtuar rëndësi teksa kërkonte me ngulm të hynte në dhomën e rrëfimit.

Publiku nuk përmbahet ndaj moderatores/ Njerëzit shpërthejnë

Publiku nuk përmbahet ndaj moderatores/ Njerëzit shpërthejnë