BREAKING NEWS

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshimet e para

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i
x
BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x

Gossip

Publiku votoi! Pas lajmit shpërthen në lot, ja kush është banori i preferuar i shtëpisë më të famshme në Shqipëri dhe më pak i votuari

Publiku votoi! Pas lajmit shpërthen në lot, ja kush është

Publiku votoi këtë javë banorin e preferuar të shtëpisë së “Big Brother VIP”. Dhe numrin më të lartë të votave e ka marrë Donaldi. Ky mesa duket është “shpërblimi” i publikut për emocionet që aktori i fali gjatë takimit me ish-partneren Bora Zemani.

I përlotur nga mbështetja e ndjekësve, Donaldi thotë se po përjeton emocione të forta, që as i kishte imagjinuar.

Publiku votoi! Pas lajmit shpërthen në lot, ja kush është

Ndërsa si më pak e votuar ishte Sheila, që kalon direkt në nominim. Ajo u shpreh se nuk e priste, pasi kishte dhënë më të mirën këtë javë: “Jam përpjekur të përcjell energji të mirë, megjithatë është vendimi i publikut, e respektoj”.

Publiku votoi! Pas lajmit shpërthen në lot, ja kush është

Publiku votoi! Pas lajmit shpërthen në lot, ja kush është

Më të lexuarat