Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

“Pukjani i zemrës”, Rudina Dembacaj zbulon një tjetër surprizë që Mark Frroku i bëri këtë Shën Valentin

“Pukjani i zemrës”, Rudina Dembacaj zbulon një tjetër

Rudina Dembacaj dhe ish deputeti Mark Frroku kanë festuar sot Shën Valentinin e tyre të parë. Sot, Rudina e uroi partnerin me foton më të bukur, ku shfaqej e mbështetur tek shpatullat e tij.

Krahas pozës, ajo kishte shkruar “Gëzuar Shën Valentinin“, ndërsa fotoja tërhoqi menjëherë vëmendjen e publikut.

Mirëpo, as Marku nuk e kaloi këtë Shën Valentin pa gjeste të ëmbla për partneren, duke na lënë të kuptojmë se janë të dashuruar kokë e këmbë me njëri-tjetrin.

“Pukjani i zemrës”, Rudina Dembacaj zbulon një tjetër

Ish-deputeti i ka dhuruar Dembacajt një trëndafil të kuq si simbol të dashurisë së tij, ndërsa Rudina e ndau foton në InstaStory-n e saj.

Gjithashtu, në një tjetër pozë me Frrokun, aktorja i dedikon atij fjalët speciale:

“Pukjani i zemrës”- shkruan ajo.

Gjatë një interviste të mëparshme, Rudina rrëfeu se ka në plan të martohet me ish-deputetin dhe ta zgjerojnë familjen e tyre.

“Pukjani i zemrës”, Rudina Dembacaj zbulon një tjetër

Më të lexuarat