BREAKING NEWS

Shteti i tij për tu marrë shembull, mjeku suedez hedh dritë mbi të vërtetat e pandemisë dhe skandalin e numrit të vdekjeve: E kuptuam situatën menjëherë, jam i gatshëm të vë bast se vendet që janë mbyllur ...

Shteti i tij për tu marrë shembull, mjeku suedez hedh dritë mbi
x

Gossip

Pushime me të dashurin e ri, Rita Ora pa reçipeta, shfaqet ‘topless’ mes njerëzve (FOTO+18)

Pushime me të dashurin e ri, Rita Ora pa reçipeta, shfaqet

Rita Ora ka filluar një romancë të re, ndërsa kohët e fundit ka nisur dhe pushimet me të dashurin e saj në Ibiza, Spanjë.
Ajo është në një lidhje dashurie me regjisorin e filmave dhe videove muzikore hunky, Romain Gavras, 39 vjeç.

Me një grup miqsh, ata kanë shijuar detin dhe rrezet e diellit.

Disa ditë më parë këngëtarja u fotografuar nga paparacët ‘topless’, teksa po zhytej në det.

Por duket se Rita i paska ‘bezdi’ bikinet dhe preferon të qëndroj ‘topless’ para të dashurit dhe miqëve të saj.

Këngëtarja është fotografuar sërish ‘topless’ teksa merr rreze dielli në praninë e miqëve. Siç duket edhe në foto edhe pse ka hequr bikini Rita Ora, nuk ka harruar të vendosë aksesorët e shumtë.

Pushime me të dashurin e ri, Rita Ora pa reçipeta, shfaqetPushime me të dashurin e ri, Rita Ora pa reçipeta, shfaqetPushime me të dashurin e ri, Rita Ora pa reçipeta, shfaqetPushime me të dashurin e ri, Rita Ora pa reçipeta, shfaqet