Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pushime në jug me jaht, Luana Vjollca zbulon për herë të parë kush e shoqëron: Jam e bekuar (FOTOT)

Postuar: 12/08/2019 - 20:45

Pas pushimeve super luksoze në Monte Carlo moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka shkuar për të pushuar në jug të Shqipërisë, në Dhërmi.

Luana kësaj here na ka zbuluar se kush e shoqëron në pushimet e saj duke postuar foto në rrjete sociale me të emën, motrat dhe mbesën e tyre ku shfaqet mjaft seksi.
 
Këngëtarja duket se pas koncerteve që ka mbajtur në Kosovë ka vendosur t’i kushtoi kohë dhe familjes duke nisur pushimet me ta.Në një nga fotot shfaqet e përkëdhelur dhe shumë e lumturë me të ëmën që e puthë në ballë, Luana shkruan: E bekuar…nga familja ime dhe natyra e mrekullueshme e Shqipërisë! Faleminderit Zot”.
 
Vajzat e familjes Vjollca duken se po i shijojnë shumë pushimet në jug të vendit ndërsa shfaqen super në formë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/08/2019 - 23:34

Kategoria Superiore starton ditën e premte dhe me fillimin e kampionatit startojnë emisionet sportive.

Postuar: 20/08/2019 - 23:15

Biznesmeni i njohur shqiptar, Elton Ilirjani u bë i njohur për publikun shqiptar kur ai deklaroi

Postuar: 20/08/2019 - 23:03

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të njohura të ekranit shqiptar.

Postuar: 20/08/2019 - 20:21

Këngëtari Flori Mumajesi është shfaqur për herë të parë në publik pas lajmeve për gjendjen e tij

Postuar: 20/08/2019 - 19:06

Redona Koci cilësohet si një nga femrat më joshëse, ndërsa komentohet shpesh edhe për format e sa

Postuar: 20/08/2019 - 17:20

Reperi shqiptar Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi ka zgjedhur të përcjellë një tjetër me

Postuar: 20/08/2019 - 17:10

Ish-drejtoresha e Tatimeve Brisida Shehaj ketë të martë disa orë ia ka dedikuar look-ut të saj.