BREAKING NEWS

Flet pas arrestimit Henri Çili dhe avokati i tij, habit me deklaratën: U vetëdorëzua, askush se ka marrë në pyetje

Flet pas arrestimit Henri Çili dhe avokati i tij, habit me
x

Gossip

Pushimet si në parajsë! Elvana Gjata “çmend” rrjetin me fotot nga vendi përrallorë, pamjet të lënë pa fjalë (Video)

Pushimet si në parajsë! Elvana Gjata “çmend”

Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata, ndodhet me pushime në një vend përrallorë, në Islandë. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe gjatë gjithë kohës ka postuar foto nga pushimet.

Pushimet si në parajsë! Elvana Gjata “çmend”

Po t'i hidhni një sy postimeve të saj, ajo ka çmendur ‘Instagram-in’ me disa foto nga ‘Laguna Blu’ në Islandë. Këngëtarja ka lënë fotot të flasin vetë, ndërsa kolegët e fansat e saj janë çmendur nga këto poza, duke e komplimentuar pafund Elvanën.

Pushimet si në parajsë! Elvana Gjata “çmend”

Ajo ende nuk e ka treguar titullin e projektit të saj të fundit dhe s’ka bërë të ditur asnjë datë publikimi.

Pushimet si në parajsë! Elvana Gjata “çmend”

Pushimet si në parajsë! Elvana Gjata “çmend”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on