BREAKING NEWS

Këshilli i Bashkisë nderon me titullin “Qytetar Nderi i Skraparit”, Spartak Brahon, në vlerësim të veprimtarisë së tij të shquar si deputet, si publicist dhe veprimtar i devotshëm shoqëror

Këshilli i Bashkisë nderon me titullin “Qytetar Nderi i
x

Gossip

Pushtoi mediat me largimin e papritur nga Top Channel, Dojna Mema më në fund konfirmon lidhjen me këngëtarin e njohur shqiptar: Ka dy vite e gjysmë që zemra më rreh fort (Lumë komentesh dhe urimesh)

Pushtoi mediat me largimin e papritur nga Top Channel, Dojna Mema më

Fillimisht, Dojna Mema pushtoi mediat me largimin e papritur nga Top Channel. Dojna ka qenë në qendër të mediave këto muaj sepse ka patur zhvillime jo pak të rëndësishme nga jeta e saj, personale dhe profesionale.

E vetëm disa javë më parë, u zyrtarizua në një mënyrë a tjetër lidhja e saj me Vlashent Satën. Ndonëse lart e poshtë kishte 1 vit që flitej për romancën e saj me këngëtarin, vetëm në muajin shtator ajo postoi në Instagram disa foto ku shihej e kapur për dore me të dashurin e saj.

Pushtoi mediat me largimin e papritur nga Top Channel, Dojna Mema më

E ftuar në "Why Not", ajo sërish nuk e pranoi se janë në lidhje, duke u fshehur pas ‘rastësisë’ por tregoi se ka dy vite e gjysmë që është në një lidhje dashurie dhe zemra i rreh fort.

Por me postimin e saj të fundit në Instagram, Dojna ka zbuluar në një frekuencë sekondi se po drekon me Vlashentin duke konfirumar kështu edhe lidhjen e shumë përfolur.

Pushtoi mediat me largimin e papritur nga Top Channel, Dojna Mema më

Ndjekësit nuk e kanë humbur aspak këtë moment duke uruar në komente Dojnën për lidhjen me Vlashentin.

Gjithashtu edhe këngëtari ka publikuar pamje nga i njëjti vend me moderatoren si për të mos lënë vend për dyshime.

Pushtoi mediat me largimin e papritur nga Top Channel, Dojna Mema më

Pushtoi mediat me largimin e papritur nga Top Channel, Dojna Mema mëPushtoi mediat me largimin e papritur nga Top Channel, Dojna Mema më

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)

Më të lexuarat