BREAKING NEWS

Tjetër rrjedhje/ Tronditet Kryemadhi, largohet ish deputeti i njohur i LSI dhe i bashkohet PS, vjen reagimi i fortë i tij: LSI një klub në Tiranë që mbush televizionet me sharje. Eksperimenti i kësaj partie ka mbaruar

Tjetër rrjedhje/ Tronditet Kryemadhi, largohet ish deputeti i njohur i LSI
x

Gossip

Puthi Anën në mes të emisionit, autorja e 'Përputhen' merr këtë vendim për konkurrentin

Puthi Anën në mes të emisionit, autorja e

Puthja që Atdheu i dhuroi Ana Lleshit, konkurrentes e cila u përjashtua nga programi mori vëmendjen më të madhe në "Përputhen Prime" javës që shkoi.

Atdheu ka marrë shumë kritika nga publiku, i cili kërkon të dijë pse konkurenti nuk është hequr nga emisioni për shkelje rregullash. Një pyetje të tillë ia kanë drejtuar dhe autores së "Përputhen", Olsa Muhametit.

Olsa ka treguar se puthja lejohet në program dhe Atdheu nuk ka shkelur asnjë rregull, por ka bërë atë që ka ndjerë.

Puthi Anën në mes të emisionit, autorja e

Më të lexuarat