Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Puthi në buzë nënën e tij, nuk do ta besoni çfarë i ka ndodhur këngëtarit të njohur

Postuar: 15/05/2019 - 17:55

Maluma është një prej këngëtarëve më të suksesshëm dhe më të përfolur në të gjithë botën.Së fundmi ai është kritikuar shumë nga fansat e tij, pasi postoi në profilin e tij në Instagram një foto ku shfaqej duke u puthur në buzë me nënën e tij.

Këngëtari e postoi këtë foto në “Ditën e Nënës” me qëllim që të tregonte se sa shumë e do nënën e tij.
Por kjo gjë nuk është pritur aspak mirë nga fansat e tij.  Në foton në fjalë Maluma e ka mbështjellë nënën e tij, Marlli Arias me dy duart dhe e ka puthur në buzë.
 
Krahas kësaj fotoje ai ka shkruar:
 
Urime dashuria e jetës sime. Urime Ditën e Nënës, nëna ime.’’
E siç thamë edhe më lartë kanë qenë të shumtë fansat që e kanë kritikuar për këtë gjë. Por ka pasur edhe nga ata fansa që e kanë cilësuar puthjen e këngëtarit me nënën e tij shumë pasiononte.
 
Deri më tani këngëtari nuk ka reaguar për kritikat e fansave të tij, por fotoja ku këngëtari shfaqet duke puthur nënën e tij është bërë virale.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2019 - 13:54

Reperi Arkimed Lushaj, ose Stresi, njihet si djalë i keq dhe i rrëmujshëm. Vetëm pak pas daljes nga burgu, Stresi ka surprizuar fansat me një video të publikuar në Instagram.

Postuar: 18/07/2019 - 12:56

Erza Muqolli, 13-vjeçarja shqiptare që ka fituar zemrat e publikut po korr një sukses të madh që

Postuar: 18/07/2019 - 11:20

Ditën e djeshme në media qarkulloi lajmi i anëtarit të pestë të jurisë së spektaklit "Kënga

Postuar: 18/07/2019 - 10:15

Prej disa ditësh në rrjetet sociale gjithë personazhet e njohur publik, dhe jo vetëm, kanë nisur

Postuar: 18/07/2019 - 09:31

Prej ditësh po qarkullon në rrjetet sociale një aplikacion, që e kanë përdorur pothuajse të gjith

Postuar: 18/07/2019 - 09:20

Prej disa ditësh në rrjetet sociale gjithë personazhet e njohur u publik dhe jo vetëm kanë nisur

Postuar: 18/07/2019 - 09:00

Artisti shumë i dashur për publikun dhe që shkakton gjithnjë bujë me deklaratat e tij, Robert Ali