BREAKING NEWS

“Uji dhe dielli ndihmojnë në luftën kundër COVID-19”, Tritan Kalo zbulon medikamentin që po përdor vet prej muajit shkurt për t’u mbrojtur nga koronavirusi

“Uji dhe dielli ndihmojnë në luftën kundër
x

Gossip

Puthi në buzë nënën e tij, nuk do ta besoni çfarë i ka ndodhur këngëtarit të njohur

Puthi në buzë nënën e tij, nuk do ta besoni

Maluma është një prej këngëtarëve më të suksesshëm dhe më të përfolur në të gjithë botën.Së fundmi ai është kritikuar shumë nga fansat e tij, pasi postoi në profilin e tij në Instagram një foto ku shfaqej duke u puthur në buzë me nënën e tij.

Këngëtari e postoi këtë foto në “Ditën e Nënës” me qëllim që të tregonte se sa shumë e do nënën e tij.
Por kjo gjë nuk është pritur aspak mirë nga fansat e tij.  Në foton në fjalë Maluma e ka mbështjellë nënën e tij, Marlli Arias me dy duart dhe e ka puthur në buzë.
 
Krahas kësaj fotoje ai ka shkruar:
 
Urime dashuria e jetës sime. Urime Ditën e Nënës, nëna ime.’’
E siç thamë edhe më lartë kanë qenë të shumtë fansat që e kanë kritikuar për këtë gjë. Por ka pasur edhe nga ata fansa që e kanë cilësuar puthjen e këngëtarit me nënën e tij shumë pasiononte.
 
Deri më tani këngëtari nuk ka reaguar për kritikat e fansave të tij, por fotoja ku këngëtari shfaqet duke puthur nënën e tij është bërë virale.

Më të lexuarat