BREAKING NEWS

Zbulohet mashtrimi i Berishës me gjyqin në Francë, ish-kryeministri pranon se padia e tij ndaj Blinken nuk mund të merret në shqyrtim dhe sulmon deputetin e CDU

Zbulohet mashtrimi i Berishës me gjyqin në Francë,
x
BREAKING NEWS

Skandal, “Foltorja” nuk paguan dot pagat e administratës së SHQUP, rrezikon t’i ndërpriten dritat dhe uji, “Rithemelimi” nuk njihet nga institucionet

Skandal, “Foltorja” nuk paguan dot pagat e administratës
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Rama-Manja po luajnë blofin me thirrjet ndaj SPAK për të hetuar Berishën dhe Metën, PS ka përgjegjësi politike për zyrtarët e korruptuar që kanë rënë në burg

Spartak Braho: Rama-Manja po luajnë blofin me thirrjet ndaj SPAK për
x
BREAKING NEWS

Pas arrestimit të bosëve të krimit që mbështeten nga politika, SPAK gati fletë-arrestet për ministra, kryebashkiakë dhe drejtorë të lartë të përfshirë në abuzime me tenderat

Pas arrestimit të bosëve të krimit që mbështeten nga
x
BREAKING NEWS

Kina mashtron Perëndimin, Xi Jinping në fshehtësi të plotë po i mbush xhepat me para Vladimir Putinit, ja prapaskenat e bujshme

Kina mashtron Perëndimin, Xi Jinping në fshehtësi të
x
BREAKING NEWS

Bëhen gati raketat atomike dhe aeroplanmbajtëset, ja fronti i ri sekret i luftës midis NATO-s dhe Rusisë që do të tronditë gjithë botën

Bëhen gati raketat atomike dhe aeroplanmbajtëset, ja fronti i ri
x
BREAKING NEWS

“Çantat e mbushura me florinj”/ Nuredin Dumani tregon vjedhjen e parë me Talo Çelën dhe emrin e njohur që e ka futur në këtë ‘lojë’: Gjithmonë organizoheshim 4 veta, detyra ime ishte…

“Çantat e mbushura me florinj”/ Nuredin Dumani tregon
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Fier, policia ‘në këmbë’, kontrolle blic për...

Çfarë po ndodh në Fier, policia ‘në
x

Gossip

“Puthja mes Donaldit dhe Beatrix u nxit nga presioni”, ish-banorja e ‘Big Brother 4’ tregon eksperiencën e saj brenda shtëpisë dhe ka një parashikim: Mua dhe Ogrenit na u deshën 2 muaj që...

“Puthja mes Donaldit dhe Beatrix u nxit nga presioni”, ish-banorja e

Ish-banorja e “Big Brother 4”, Neda Balluku ka komentuar sot në emisionin ‘Wake Up’ zhvillimet më të fundit brenda shtëpsië më të fashme.

Neda Karafili, e cila tashmë ka marrë edhe mbiemrin e bashkëshortit, ish-banorit të “Big Brother 4”, Ogert, tha se nuk kishin hyrë në reality shoë për t’u bërë çift. Madje ajo tha se puthjen e parë që e dhanë brenda shtëpisë, iu desh 2 muaj e gjysmë.

“Atë puthjen që pamë në televizor, ne na është dashur diku te dy muaj e ca për ta dhënë. Dhe të ishte në dorën tonë as nuk kishim për ta dhënë fare aty brenda, as për t’u dhënë fare kënaqësinë atyre që na bënin presion për ta dhënë.

Sepse bëhet njëfarë presioni, sepse shiko publiku tradicional e sheh ose për sherret e gallatat që bëhen ose çiftet. Por nga ana tjetër kur ti po ndjen për herë të parë në jetën tënde për një njeri në atë formë, është e pamundur të shtysh veten se je në një kontekst televiziv. Mu kjo e fundit më doli në plan të dytë. Dhe kjo është një arsye se pse penalizohen personat që bëhen çift”, tha Neda.

E pyetur nëse “hy në një luftë me veten kur je aty brenda”, ajo tha: “Është një realitet hermetik, të paktën në edicionin tonë, pasi kësaj radhe është më fleksibël. Aty brenda mendojnë se kanë gjetur njeriun më fantastik në planet që ndoshta po të ishin jashtë mund të mos njiheshin”.

Sipas saj, puthja mes Beatrix dhe Donaldit është nxitur nga presioni. Madje ajo shton se ndodhi shumë shpejt dhe do të penalizohen.

“Puthja mes Donaldit dhe Beatrix u nxit nga presioni”, ish-banorja e