BREAKING NEWS

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela paralajmëron lëvizjen që do të luftojë korrupsionin politik në nivele të larta: Do jetë fundi i...

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela
x

Gossip

Puthje, përqafime dhe flirte/ Emannuel Macron s’i reziston dot kryeministres finlandeze, takimi impresionues me Sanna Marin. Shikoni si reagon Merkel (FOTO)

Puthje, përqafime dhe flirte/ Emannuel Macron s’i reziston dot

Kryeministrja e re e Finlandës, Sanna Marin, ka tërhequr vëmendjen në Samitin e BE-së. Ajo që që bëri më shumë përshtypje në këtë samit ishte takimi më shumë se i përzemërt i presidentit francez Macron, me 34-vjeçaren mjaft simpatike.

Macron dhe Sanna Marin ishte hera e parë që takoheshin, presidenti francez nuk ka i ka rezistuar dot kryeministres më të re, duke shfaqur diçka përtej miqësisë mes liderëve në botë. Siç shihet në foto edhe Merkel, ka mbetur e habitur nga ky takim shumë impresionues.