BREAKING NEWS

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën ironinë ‘therëse’: Nuk besoj se është efekti i Benetit dhe Luizit (video)

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën
x
BREAKING NEWS

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja ime ka filluar t’i shqetësojë të tre

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja
x
BREAKING NEWS

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për kryetarin e ri, vjen reagimi i parë i Tabakut

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për
x
BREAKING NEWS

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja çfarë ndodhi në gjyqin për lirimin nga burgu të Tahirit

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja
x
BREAKING NEWS

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme të Tahirit për të dalë ligjërisht nga burgu

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme
x
BREAKING NEWS

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e frikshëm: Tre muajt në vijim pritet të shkojë deri në vlerën...

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt Shqipërisë, Dumani habit me deklaratën: Nuk është kompetencë e SPAK, iu takon...

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez
x

Gossip

Putin bisedë telefonike me Princin Saudit të kurorës, zbardhen bisedimet mes tyre

Putin bisedë telefonike me Princin Saudit të kurorës, zbardhen

Presidenti rus, Vladimir Putin pati një bisedë telefonike me princin saudit të kurorës Mohammed bin Salman sot për të diskutuar bashkëpunimin brenda grupit të prodhuesve të naftës OPEC + për të ruajtur stabilitetin e çmimit të naftës, tha Kremlini në një deklaratë.

Ministrat nga OPEC dhe aleatët e udhëhequr nga Rusia, të njohur kolektivisht si OPEC +, do të mbajnë një konferencë telefonike të mërkurën.

Dy përfaqësues të OPEC+ i thanë Reuters të hënën se paneli ka të ngjarë të rekomandojë ruajtjen e prodhimit aktual të naftës.

Prodhimi rus i naftës deri më tani ka treguar elasticitet përballë sanksioneve perëndimore të vendosura pasi Moska pushtoi Ukrainën më 24 shkurt dhe një kufi të vendosur nga vendet perëndimore në dhjetor.