BREAKING NEWS

Ashpërsohen tensionet, serbët provokojnë trupat e KFOR-it dhe shpërthejnë bombë molotov në kufi

Ashpërsohen tensionet, serbët provokojnë trupat e KFOR-it dhe
x
BREAKING NEWS

"Personat që qëllojnë janë..."/ Eksperti i sigurisë del me deklaratën e fortë: Objektivi kryesor i Serbisë është zhbërja e Kosovës

"Personat që qëllojnë janë..."/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

"Kurti luan me 5 porta", Kreshnik Spahiu reagon me tone të ashpra ndaj kryeministrit të Kosovës, ja skema që po përdor në situatën e tensionuar në Veri

"Kurti luan me 5 porta", Kreshnik Spahiu reagon me tone të ashpra
x
BREAKING NEWS

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari që humbi jetën në Sarandë (foto)

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari
x
BREAKING NEWS

Eksperti i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore: Ja pse u detyrua SHBA të marrë masa të forta ndaj Kosovës

Eksperti  i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore:
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve shoqërohet në polici (emri)

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve
x
BREAKING NEWS

Stuhi, erëra të fuqishme dhe breshër, parashikimi i motit për gjatë javës, ja çfarë do të ndodhë me temperaturat

Stuhi, erëra të fuqishme dhe breshër, parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri, vjen reagimi i PDK pas deklaratave të Kurtit

Tensionet në Veri, vjen reagimi i PDK pas deklaratave të Kurtit
x

Gossip

Pyetja e binjakeve "shkrin" së qeshuri studion dhe publikun, Alketa Vejsiu tregon a u ka dhënë qumësht gjiri fëmijëve

Pyetja e binjakeve "shkrin" së qeshuri studion dhe publikun,

Marlis dhe Amaris janë dy binjaket që po spikasin në këtë sezon të “Në Kurthin e Piter Pan”. Pyetjeve pikante të tyre nuk u ka shpëtuar as moderatoja Alketa Vejsiu. Pyetja e beftë e tyre për të ditur nëse Alketa u ka dhënë qumësht gjiri fëmijëve ka shkaktuar të qeshura në studio.

Binjaket: Alketa kanë pirë ndonjëherë bebet e tua tek cica jote?

Alketa Vejsiu: Po kanë pirë të dy. 10 muaj e gjysmë njëri, 11 tjetri. U kënaqët tani. Alketa i ka dhënë patjetër qumësht mami, qumësht nëne fëmijëve të dy.